فیت بادی تیم تخصصی تناسب اندام با تغذیه اصولی و ورزش در خانه را بیشتر بشناسید:

چربی سوزی و تناسب اندام

تیم فیت بادی متشکل از 3 فرد اصلی می باشد که هر کدام وظایف اصلی و کلیدی به عهده دارند.

  1. آقای هادی حاجیان
    نائب قهرمان کشتی جهان و مربی کشتی
  2. خانم زهرا رستمی نیا
    مربی آکادمی فیتنس اروپا
    داور رسمی فدراسیون ورزش‌های رزمی
    مربی رسمی کیک بوکسینگ از فدراسیون ورزش‌های رزمی
آگاهی حق شماست، آگاهانه انتخاب کنید

برنامه های ورزشی توسط جناب حاجیان و خانم رستمی آماده می‌شوند که به همین خاطر برنامه‌های ورزشی فیت بادی، ترکیبی از علم و تجربه است. همچنین برنامه غذایی توسط خانم رستمی نیا آماده می‌شود که به اصولی تر شدن و تاثیر گذار بودن رژیم کمک شایانی کرده است. برنامه های ورزشی برای تناسب اندام و رژیم چاقی و لاغری و تثبیت وزن از جمله خدمات فیت بادی است. تنها هدف فیت بادی، رواج سبک زندگی سالم و سلامتی در جامعه است.
لبخند رضایت و سلامتی شما بزرگترین دارایی فیت بادی است.

برنامه ورزشی آفلاین فیت بادی در قالب ویدئو با توضیحات کامل خدمت شما ارائه می‌شود و شما در طول دوره با مربی(خانم رستمی نیا) در ارتباط هستید و از این جهت محدودیتی ندارید. ویدئوهای ورزشی فیت بادی توسط سایر اعضای تیم ضبط شده است و به هیچ عنوان در یوتوب یا سایر شبکه‌های اجتماعی یافت نمی‌شود چون مخصوص شما و متناسب با شرایط شما طراحی شده اند.
رژیم غذایی شما توسط مربی طراحی می‌شود و برعکس خیلی از سایت‎‌های مشابه هیچگونه ربات در طراحی آن دخیل نیست. پس از سنجیده شدن شرایط شما توسط مربی، بهترین و مناسب ترین رژیم برای شما ارسال می‌شود. بسیاری از شاگردان فیت بادی اذعان داشته اند که پس از قطع رژیم و ورزش، با رعایت برخی نکات لازم، وزن آن‌ها کاملا ثابت مانده است.